Inauguracja rozgrywek

W pierwszym meczu sezonu 2014/15 Kaczkan Huragan zremisował w wyjazdowym spotkaniu ze Zniczem Biała Piska 1:1(1:1). Bramkę dla naszego zespołu w 16 min. strzelił Radosław Stefanowicz,dla gospodarzy Daniel Świderski w 17 min.

Był to typowy mecz zespołów środka tabeli.Huragan nieźle zaczął ten mecz bo już w 16 min. na listę strzelców wpisał się Radek Stefanowicz i prowadziliśmy 0:1.Tym prowadzeniem nasz zespół długo się nie cieszył,bowiem chwilę po rozpoczęciu ze środka pola gospodarze doprowadzili do wyrównania,a szczęśliwym strzelcem okazał się w 17 min. Daniel Świderski. W dalszej części meczu obraz gry wiele się nie zmienił,obie drużyny sporadycznie gościły na przedpolach rywali.Pod koniec meczu wyśmienitej sytuacji nie wykorzystał Radosław Stefanowicz,który z ok 5 metrów strzelił prosto w bramkarza.

Kaczkan Huragan: Marszałek-Nawrocki, Biedrzycki, Przybylski, Boczko, Kierstan, Galik, Bogziewicz(82' Mlonek),Stefanowicz, Czorniej(75' Śnieżawski), Chiliński