Wygrywamy z Puszczą Hajnówka

W 30. kolejce III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Kaczkan Huragan Morąg wygrał wyjazdowy mecz z Puszczą Hajnówka 1:0 (1:0). Jedyną bramkę w tym meczu strzelił w 6 min. Mateusz Czorniej.

Morążanie wybrali się w daleką podróż do Hajnówki bez swojego rozgrywającego Pawła Galika, który wciąż narzeka na ból stawu łokciowego. Już w 6. minucie objęliśmy prowadzenie po strzale Mateusza Czornieja. Niestety morążanie zamiast "dobić" przeciwnika (doskonałe sytuacje zmarnowali Czorniej i Chiliński a Biedrzycki trafił w słupek), zafundowali sobie nerwową 2 połowę, w której grający już bez większej presji i pogodzeni ze spadkiem gospodarze stworzyli kilka bramkowych sytuacji ale na nasze szczęście byli również nieskuteczni. Piłkarze Kaczkana Huraganu zdobyli trzy cenne punkty, które praktycznie zapewniły naszej drużynie utrzymanie.

Kaczkan Huragan Morąg: Marszałek – Boczko, Przybylski, Lipka Image and video hosting by TinyPic, Mlonek – Stefanowicz Image and video hosting by TinyPic, Biedrzycki, Kierstan (80' Wierzbowski), Bogdziewicz (65' Śnieżawski) – Chiliński, Czorniej (75' Nawrocki).

Puszcza Hajnówka: Betkowski - Kicel, Banicki, Makowski, Wilenta (60' Stec), Jędras (50' Sokół), Sanni, Hudoń, Żabiński, Sienkiewicz (80' Korolko), Wojno (70' A. Langa).