Autor:

Maverick

Utworzono:

05.04.2015

W pięknym stylu zawodnicy Zatoki powitali wiosnę przy botanicznej pokonując Warmiaka 3:0

Od dawna przy botanicznej nie było tylu kibiców pomimo takiej brzydkiej pogody stadion był prawie pełny również powrócił doping który wyraznie poniósł naszych zawodników !!

Mecz od samego początku zdominowali braniewianie już w 1 minucie meczu Daniel Komorowski przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gości ! Przez dłuższy czas Zatoka atakowała ale nie stwarzała zagrożenia pod bramką rywali dopiero w 23 minucie akcja Wolak Komorowski strzela ten drugi ale futbolówka odbiła się od słupka i wyszła poza boisko ! W 32 minucie Daniel Komorowski nie wykorzystuje doskonałej sytuacji mając przed sobą bramkarza strzela mocno ale Wojtczak po raz kolejny nie daje się pokonać ale co się odwlecze to nie uciecze w 35 minucie Rafał Jakimczuk zagrywa płasko wzdłóż bramki tam na posterunku jest Komorowski który strzałem w środek bramki otwiera wynik spotkania 1:0. W 4:2 minucie powinno być 2:0 ale Daniel Komorowski znowu pudłuje i do szatni zawodnicy schodzili do szatni przy wyniku 1:0 kolejne bramki wisiały w powietrzu i tak też się stało po przerwie w 60 minucie spotkania Przemysław Matelski wychodzi sam na sam z bramkarzem ten go fauluje a pewnym egzekutorem rzutu karnego okazuje się Daniel Komorowski 2:0. W 70 minucie wchodzi na boisko Piotr Rutkowski i chwilę pózniej mógł zanotować piękną asystę podając do Przemysława Matelskiego ale ten drugi nie zdołał opanować przepięknego podania co pozwoliło by mu stanąć oko w oko z bramkarzem ! W 77 minucie Daniel Komorowski podaje piętą do Rutkowskiego który sytuacji sam na sam nie marnuje i zdobywa najładniejszą bramkę w tym meczu strzelając po długim rogu nie daje szans dla Wojtczaka i zamyka wynik meczu 3:0 Warmiak tylko raz w całym meczu zagroził dla Ptaka ale strzał Śnieżawskiego przechodzi nad bramką!

3 punkty zostają w Braniewie cieszy gra Zatoki ręce same składają się do braw ale też tak duża obecność kibiców jest dużym wsparciem dla zawodników WIĘC WIDZIMY SIĘ ZA DWA TYGODNIE KIEDY TO DO BRANIEWA PRZYJEDZIE ZESPÓŁ MAMRY GIŻYCKO ZA TYDZIEŃ BRANIEWIANIE JADA TO OLSZTYNA ZMIERZYĆ SIĘ Z REZERWAMI STOMILU.